איכות הסביבה

שקיות נייר

שקיות נייר – הרבה יותר מסתם אריזות
מי לא זוכר את כוכבות הסדרה המיתולוגית סקס והעיר הגדולה יוצאות בכל פעם מחנות כלבו נחשבת, כשבידיהן שקיות נייר ממותגות ונחשקות לא פחות. כולנו רצינו שגם על ידינו תהיה תלויה שקית נייר כזאת או אחרת כדי שכולם יראו מה רכשנו לאחרונה. מעמדן הרם של שקיות הנייר לא תמיד היה כך, אלא שכיום הן הולכות ונעשות פופולאריות יותר ויותר בזכות הטרנד העולמי למען שמירת כדור הארץ מנזקים בלתי הפיכים.

ולמפגעים שכאלה גורמות האלופות של מחלקת השקיות בעשורים האחרונים – שקיות הניילון והפלסטיק. במשך שנים הלכו ונערמו בכל רחבי הגלובוס טונות של החומר הבלתי מתכלה הזה, עד שארגונים ירוקים החלו להסב את תשומת לב היצרנים לבעיה. מאז מתגברת הקריאה להפסקת השימוש בהן. במקומן מוצעות שקיות נייר בכל הגדלים, מכל המינים, בגוונים ססגוניים ועיצובים שונים.

שקיות נייר – יתרונות בלבד
אם מעדיפים שקיות נייר תורמים לאיכות הסביבה פעמיים – פעם אחת בכך שמקטינים את ייצור הפלסטיק ההרסני ופעם שנייה כשמשתמשים בחומר ממוחזר, הנייר, ומקטינים את כריתת היערות בכדור הארץ, כיוון שנייר, כידוע, עשוי מעץ. מעבר לכך, שני בונוסים ברורים תקבל כל חברה שתעדיף שקיות נייר, היא גם תיתפס בדעת הקהל כירוקה וגם תקבל מוצר בעל מראה איכותי יותר. והכי חשוב, כנהוג בעידן הזה, היא האפשרות לנצל את שקיות הנייר לפרסום. שקיות נייר הופכות בן רגע למשטחי יח"צנות עם הדפסים ססגוניים או מדבקות עם לוגו נקי ומעודכן שייחרט בזיכרונו של כל אחד.

שקיות נייר הן קלות לעיצוב ונעימות לשימוש ואת המוצר אפשר, כאמור, להזמין בכל גודל משקיות קטנטנות לצורכי מתנות זעירות, כמו שוקולדים או תכשיטים, ועד לשקיות נייר גדולות יותר המיועדות לקופסאות נעליים או פריטי לבוש גדולים ורבים. העיצוב יכול להיות לרוחב או לאורך ובכל צבע אפשרי, כולל גוון חום "של פעם" וטקסטורה – מבריקה או מט, חלקה או מחוספסת. גם מבחינת הידיות ניתן לגוון עם חומרים שונים כמו חבל, בד נייר, עור, פלסטיק- שאין ספק שהם הרבה יותר ידידותיים ונוחים מאשר ידיות הניילון שנקרעות בקלות.