איכות הסביבה

פינוי פסולת - הכל אודות השירות

פרויקטים שונים טומנים בחובם את היכולת להקים משהו חדש מאבני היסוד אך כמו כן גם כוללים פינוי של פסולת לא מעטה. פינוי פסולת הינו שירות אשר נועד להעביר את הפסולת המיוצרת באתר הפרויקט שלכם אל המקומות המאושרים לפינוי ע"פ חוק, ולהשאיר לכם שטח נקי ומסודר ללא שום מפגעים מסוכנים.

 

פרויקטים עתירי פסולת

פינוי של פסולת הכרחי כמעט בכל פרויקט שכן נפחי הפסולת גדולים מדי על מנת לפנותם באופן עצמי, מה גם שלעיתים רבות הדבר מנוגד לחוק. שירותי הפינוי עוסקים במגוון רחב של סוגי הפסולת כגון פינוי פסולת בניין, גזם וגינון, פינוי גזעי עצים, פינוי ניירות ובקבוקים למחזור, פינוי פסולת תעשייתית (לרבות מתכות), פינוי חומרים מסוכנים (אסבסט למשל), פינוי עפר, חול וחצץ ועוד. ככל שהעבודה גדולה יותר בהיקפה, כך תצטבר יותר פסולת שעלולה להוות מטרד פיזי ובריאותי.

 

פינוי פסולת בעזרת מכולה

פסולת אשר נערמת על משטח (אדמה וכו') קשה מאוד להתמודדות לאחר מכן. ההרמה שלה תדרוש אנרגיה רבה כמו גם זמן וכסף. על מנת לפתור את הבעיה, חברות פינוי פסולתמקצועיות מספקות עבור לקוחותיהם מכולות ממתכת חזקה במיוחד עם אפשרות לכיסוי מפני חדירת מי גשם. המכולות מושכרות ועומדות לרשות הפרויקט כל עוד הן נזקקות. חשבתם להשיג מכולה בעצמכם? היכן תמקמו אותה? ישנם חוקים אשר מפרטים היכן למקם את המכולות על מנת שלא להפריע לעוברים ושבים – חברות הפינוי יעניקו לכם לא רק מכולות להשכרה אלא גם ייעוץ מקצועי בנושא. פינוי פסולת לעיתים דורש גם ציוד עזר להובלת הפסולת עד למכולה כגון שרוולים, עגלות ומריצות. חברות הפינוי יעזרו לכם גם עם כל הלוגיסטיקה הזאת.

 

השגת טופס 4

הידעתם? לא ניתן לקבל טופס 4 (טופס אכלוס) מבלי להוכיח שחור על גבי לבן כי הפסולת בפרוייקט טופלה, נשלחה ונתקבלה ע"י גורם מאושר אשר ידאג להטמין או למחזר אותה. מצב מעין זה גורם למעשה להביא את בעלי היתר הבנייה להתקשר מראש עם חברות פינוי פסולת על מנת לחשב את נפח הפסולת המשוער ובסוף הפרוייקט לטפל בה ע"פ ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה. כל חריגה מהנוהל תגרום לעיכוב במועד האכלוס, תשלום קנסות, ועוד טרטורים שכדאי למנוע מראש.