איכות הסביבה

מיני בר

מיני ברמי לא ער למצב משק המים הגרוע במדינה? המודעות בשנים האחרונות רק עולה וגוברת יותר ויותר וכלן משפחות החלו לחפש אחר פתרונות טובים יותר לאספקת מים בריאים, נקיים, וערבים לשתיה. אחד הפתרונות הטובים ביותר לפתרון בעיה זו הוא מיני בר לבית. כמה פעמים יצא לכם בשיא החום והצימאון לרצות מים מינראליים טעימים אך לפתע מצאתם כי אלה אזלו ? לא עוד ! הפיתרון בידיכם !

מיני בר מצוין לבית
חברות רבות כיום מציאות מינים שוני ומרובים של מיני בר ובגם בגוונים מרוסים ושלל עיצובים אטרקטיביים. המיני מר ממוקם במקום נוח, איננו תופס מרחב רב , גודלו מינימאלי והכי חשוב – תפקידו לספק מים טעימים, איכותיים וגם... איך שכחנו את העיקר? טעימים במיוחד. אין צורך יותר לסחוב בקבוקים מהסופרמרקט או תחנות הדלק ולהתאמץ בעלייה במדרגות, המים נמצאים כאן ועכשיו לידכם ובאמצעות לחיצה על כפתור הם אצלכם בכוס. ללא ספק, מיני בר הוא הפיתרון האולטימטיבי לבית.

מיני בר ומתקני מים לבית העסק
אם יש לכם בית עסק עליכם לדאוג גם לעובדים המסורים למים מטוהרים , נקיים וטעימים והם גם יעריכו אתכם בשל ההשקעה ודאגה לבריאותם. מדובר על הדבר הבסיסי ביותר שיהיה עליכם לספק להם והמשתלם ביותכם מבחינתכם. מיני בר או כל מתקן מים אחר, נועדו לספק לעובדים מים נקיים, מזוקקים וטעימים בעל עת שאלה יחפצו לשתות ולרוות את צימאונם במהלך העבודה , ושוב, בר מים ימנע מכם את התלות בחברות במים המינראליים השונות וסחיבת ארגזים מלאי בקבוקים. חברות רבות מציעות כיום בר מים לבתים ומתקני מים לעסקם ועליכם לבחור את הטובה ביותר מביניהן.

מיני בר וטיהור המים
כל בית ובית בישראל חייב לעבור טיהור מי שתייה. ישנו כיום מגוון נרחב והיצע עצום של כלים ומתקנים לשם קבלת מים מטוהרים וערבים לחיך והדרכים לכך הן פשוטות מאוד. מיני בר, מתקני מים וכדומה אשר מותקנים הן בבית והן במשרד יאפשרו לכם לשתות במשך כל ימות השנה מים טעימים, טהורים ומסוננים וכל זאת בלחיצת כפתור