איכות הסביבה

חדשות מפלגת הירוקים

המפלגה לאיכות החיים והסביבה בישראל
 1. יוזמה ירוקה של חברת אדידס – נעלים מזבל שנפלט מהים
  חברת אדידס מתכוונת ליצר נעלים מפלסטיק ממוחזר שנמצא בים, מדובר בשלושה דגמים של נעלים המיועדות לריצה.
 2. רמזור אחד מספיק
  הצבת שני רמזורים בכל צומת - האחד לפני והשני אחרי - תורמת לעלייה במספר הדריסות והתאונות
 3. עצות ירוקות לנתניהו ליבוש מקורות הטרור
  חלק מהחזון לשני העשורים הקרובים צריכה ממשלת ישראל להכריז כי תוך 10 שנים היא תוריד את צריכת הנפט שלה בלפחות 50%. בכך היא תמחיש לעולם המערבי הלכה ומעשה כי התמכרותו המסוכנת לנפט היא לא יותר מאשר הרגל מגונה ו/או עצלות מבישה.
 4. עמדה – לשמור על חופש הביטוי ברשת
  האוליגרכיה הישראלית הקימה ועדה שתבחן אם להשאיר את חופש הביטוי ברשת כלפי האוליגרכיה ומשרתיה הנאמנים. האוליגרכיה "הנדיבה" נותנת לכם להביע את עמדתכם בנושא, אני כתבתי את עמדתי כאן ושלחתי בשבוע שעבר, די התאפקתי לא לכתוב מה אני באמת חושב על הועדה המטופשת הזו.
 5. מה הקשר בין יום כיפור וסוכות לתוכניות הישרדות
  אי אפשר להתעלם מן הדמיון למה שאנחנו עושים ביום כיפור ובסוכות למה שאותם מומחי הישרדות עושים בתוכניות הללו כדי לשרוד. זה כמובן הוביל אותי למסקנה שבפתח המאמר על כך שצום יום כיפור וסוכות הם בעצם תרגול הישרדות שהולבש עליו משמעות דתית כדי שיהפוך למסורות שבטיות שישמרו בצורה קפדנית.
 6. המשטרה והממשלה בשירות יבואני המכוניות
  על הענף הכלכלי הזה מרחף "שד" והשד הזה נקרא אופניים חשמליים, למה האופניים החשמליים כל כך מפחידים את בעלי האינטרסים הכלכלים הקשורים לענף הרכב?
 7. השבט הלבן לא הבין שהשבט השחור מרגיש מה שהמשטרה עשתה לירוקים בכל הפגנה
  כאשר המפגינים הגיעו לכיכר היה צריך פשוט רמקול אחד שהיה צריך להיות השופר של העדה האתיופית. וכך גם יכול להיות השופר של הממסד והמשטרה. במקום זה המשטרה שלחה פרשים וירתה רמוני הלם לעבר המפגינים. המשטרה פעלה הפוך מהמצופה במקום לכתר ולהשאיר את המפגינים בכיכר הם הוציאו אותם מהכיכר. רק רמקול קטן

  כתבות קשורות:

  לא נמצאו כתבות קשורות
 8. חשיפה – אירן משתמשת בשיטות או בטכנולוגיות לשיבוש לוויני צילום
  הדבר היותר מעניין שגילתי הוא כתמים לבנים מוזרים מעל כמה בניינים במתקן, כתמים שמופיעים רק בתמונות מהחודשים האחרונים, הכתמים האלו נראים כמו סינוור של המצלמות.
 9. בקשה לפסול קמפיין המעודד הצבעה: תומך רק במפלגות הגדולות
  רשימת הירוקים הגישה בקשה לצו מניעה נגד קמפיין שלטי חוצות, אשר עושה שימוש בדמותם של ראשי הרשימות הגדולות. "פגיעה חמורה במפלגות הקטנות, ובהוגנות של מערכת הבחירות"
 10. ייצוגית בסך כמיליארד שקל בשם כל תושבי מדינת ישראל נגד קצא"א
  התובע הייצוגי הוא יואל חדידה, פעיל סביבתי וחברתי מזה שנים ארוכות שאף היה מועמד מטעם מפלגת הירוקים לכנסת ולעיריית הרצליה, וכיהן במשך כעשור בוועדה הסביבתית של הרצליה.