איכות הסביבה

בר מים

היתרונות של בר מים
בעוד ובעבר מתקני בר מים היוו מעין סמלי סטאטוס ויוקרה בפני עצמם הרי שכיום נדמה כי מתקני מים אלה הפכו אט אט לאלמנטים מרכזיים ופופולאריים ביותר בדירות, בתים פרטיים ובמשרדים כאחד, וזאת בשל שלל יתרונות שיפורטו בשורות הבאות:

עם בר מים – תשתו הרבה יותר
בישראל קיים פער אדיר בין המצוי לרצוי, דבר המתבטא במים אשר אינם איכותיים המגיעים היישר אל כוסות השתייה שלנו. בתים רבים בארץ סובלים ממים עכורים ובעלי ריח וטעם דוחים אשר גורמים לנו בסופו של דבר לשתות פחות ולהזיק לבריאותינו. בר מים דואג לתווך ביניכם ובין מי הברז כך שהמים המסוננים שתקבלו הינם צלולים יותר, נקיים וחסרים גורמים אשר יכולים להזיק לבריאותכם. כאשר המים טעימים יותר, אתם וילדיכם תשתו הרבה יותר.

בגלל המחיר
בר מים הינו מתקן יעיל ביותר אשר מסוגל לספק עבורכם כמות גדולה של מים מסוננים אשר איכותיים יותר ובריאים יותר. בעוד בעבר מתקני המים היו יקרים במיוחד, הרי שכיום עלותם היחסית זניחה, הם אינם נוטים להתקלקל ואינם זקוקים לתחזוק או שירות כלשהו (מלבד החלפת מסננים) במשך שנים רבות.

בגלל המגוון והעיצוב
אם חשבתם שרכישת מתקן בר מים הינה אך ורק לשם קבלת מים צלולים, טהורים וטעימים הרי כי טעות בידיכם. כיום מושם הדגש לא רק על פונקציונאליות ועל טכנולוגיית סינון המים אלא גם על העיצוב, שכן מתקני מים אלה נועדו לשמש אתכם במרחב הפרטי שלכם בבית או במשרד. מגוון הצבעים והעיצובים כמו גם הגדלים המשתנים של מתקני בר מים רבים הופכים אותם לאטרקציה של ממש בעיצוב הבית והמשרד. 

בגלל הערך המוסף
בר מים הפך להיות מוצר מבוקש ביותר לא רק בשל היותו בעל יכולת לספק מים איכותיים ובעל מגוון עיצובים גדול, אלא גם בגלל מספר ערכים מוספים אשר תלויים בפונקציות השונות המתאפשרות ע"י כל מכשיר ספציפי, בין השאר תוכלו למצוא מכשירי בר מים המאפשרים:

  • מים חמים וקרים (כולל מתגי extra hot ומאיצי חימום).
  • סינון UV כנגד חיידקים בנוסף למסנני הפחם.
  • מנגנוני הגנה כנגד ילדים (בעיקר על המים החמים).
  • ועוד.

וזיכרו, גופינו מורכב בעיקר ממים – ספקו לגופכם רק מים איכותיים, כי מגיע לכם את הטוב ביותר.