איכות הסביבה

פורטל לינק איכות סביבה

פורטל לינק איכות סביבה תומך בשמירה על איכות החיים של כולנו ועל איכות הסביבה בארצנו. העלייה המתמדת באחזקת כלי רכב פרטיים גורמת לעלייה מתמדת בכמות זיהום האוויר בארץ ובפרט בתוך הערים הגדולות בארצנו הקטנה. כמובן שגידול במספר כלי הרכב על הכביש גורם גם להרחבת תשתית הכבישים בישראל. לכן היום חושב מתמיד: שימוש בכלי רכב שאינם גורמים לזיהום אוויר כגון אופניים, קטנועים חשמליים, או רכבים עם מנועי גז יכולים להפחית זיהום בצורה ניכרת.

פורטל לינק איכות סביבה קורא לכם להתגייס למאבק - חלק גדול מאוד מזיהום האוויר בארץ נגרם מכלי רכב אשר פולטים לאוויר הנקי שלנו מתכות רעילות וחומרים מסוכנים.

פורטל לינק איכות סביבה מפנה אתכם לשימוש באופניים, קטנועים חשמליים ובכלי רכב שומרי סביבה בכדי להחליף את המזהמים.

תמיד כדאי לקנות אופניים יד שנייה או קטנוע מיד שנייה ולחסוך גם כסף רב כי למחזר ולא לקנות הכול חדש זה גם לשמור על איכות הסביבה

תחום נוסף של האתר הינו אנרגיה מתחדשת. מערכות ביתיות של אנרגיה מורידות את צריכת האנרגיה מפחם בעולם ומדינת ישראל.
איכות סביבה - כלכלה ירוקה
כלכלה ירוקה הינה צורת מחשבה ופעולה המתחשבת באיכות הסביבה והרצון לפגיעה מינימאלית בסביבה תוך מיתון והפחתה של ההוצאות הכלכליות שלנו. כלכלה ירוקה עוזרת לעסקים רבים גם לשמור על איכות הסביבה ולהפחית את הזיהום תוך חיסכון של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים בשנה מהוצאות המים, חשמל, קנסות ועוד. וזאת על ידי מחזור ושמירה על איכות סביבה.

פורטל לינק איכות סביבה תומך ברכב ידידותי לסביבה, ומתנגד לרכבי ליסינג הבעייתיים מבחינה זו ומעוד בחינות רבות.